Contact Emails (8.x-1.11) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Subject
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: Active
id: Aktif

en: Recipients
id: Penerima

en: Form name
id: Nama form

en: About
id: Tentang

en: Not applicable
id: Tidak berlaku
