Contact Emails (8.x-1.15) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Subject
gl: Asunto

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Created
gl: Creado

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Changed
gl: Cambiado

en: Save field settings
gl: Gardar os axustes do campo

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: About
gl: Información

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Contact form
gl: Formulario de contacto
