Contact Emails (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: ID
fa: شناسه

en: Active
fa: فعال

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Form name
fa: نام فرم

en: About
fa: درباره

en: Not applicable
fa: غیر قابل استفاده

en: Recipient field
fa: فیلد گیرنده
