Contact Us Form for Drupal 8.x, 9.x and 10.x (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Country
nl: Land

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Invalid email address
nl: Ongeldig e-mailadres
