Contact Us Form for Drupal 8.x, 9.x and 10.x (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Email address
ro: Adresă email

en: Country
ro: Ţară

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Query
ro: Interogare

en: Contact Us
ro: Contactați-ne
