Contacts (2.2.2) - en to az translation catalogue (64 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: root
az: əsas

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Archive
az: Arxiv

en: Icon
az: İconka

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Contact
az: Kontakt

en: Create
az: Yaradıldı

en: Block
az: Blok

en: Never
az: Heç vaxt

en: Roles
az: Rollar

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Mode
az: Rejim

en: General
az: Əsas

en: Color
az: Rəng

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Rows
az: Sıralar

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: People
az: İnsan

en: Parent term
az: Ana termin

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Blocks
az: Bloklar

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Index
az: İndeks

en: Form
az: Forma

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Columns
az: Sütunlar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: User Role
az: İstifadəçi Rolu

en: About
az: Haqqında

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: Configure @block
az: @block -u konfiqurasiya edin

en: You need at least one field before you can configure your table settings
az: Cədvəl parametrlərinizi konfiqurasiya etmək üçün sizə ən azı bir sahə lazımdır

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
az: (Yapışqan başlıq effektləri aşağıda önizləmə üçün aktiv olmayacaq, yalnız canlı çıxışda.)

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
