Contacts (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (55 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Color
hy: Գույն

en: Role
hy: Դեր

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Rows
hy: Տողեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Change password
hy: Փոխել գաղտնաբառը

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Manage form display
hy: Կառավարել ձևի ցուցադրումը
