Contacts Communication (1.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը
