Contacts Communication (1.0.0) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Subject
id: Judul

en: Edit
id: Sunting

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Details
id: Rincian

en: Recipient
id: Penerima

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Edit Link
id: Sunting tautan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
