Contacts Communication (1.0.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Edit
nl: Bewerken

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Sender
nl: Afzender

en: Contacts
nl: Contacten

en: Mode
nl: Modus

en: Desc
nl: Aflopend

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Sent
nl: Verzonden

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
