Contacts Communication (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Block
ur: بلاک

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
