Contacts Communication (1.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Mode
ne: प्रकार

en: Details
ne: विस्तृत
