Contacts Events (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (141 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Private
he: פרטי

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Age
he: גיל

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Cost
he: עלות

en: Quantity
he: כמות

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Maximum age
he: גיל מקסימלי

en: Icon
he: סמל

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: Path
he: מיקום

en: Manage
he: ניהול

en: Notes
he: הערות

en: Event
he: אירוע

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: להמשיך

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Submitted
he: נשלח

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Overridden
he: נדרס

en: N/A
he: -ללא-

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Code
he: קוד

en: By
he: מאת

en: Payment
he: תשלום

en: General
he: כללי

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: Events
he: אירועים

en: Upcoming events
he: אירועים מתוכננים

en: Other
he: אחר

en: First name
he: שם פרטי

en: Argument
he: ארגומנט

en: Clone
he: שכפול

en: Expose
he: חשוף

en: Operator
he: אופרטור

en: Order
he: סידור

en: Close
he: סגירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Confirmation
he: אישור

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Pending
he: ממתינות

en: Accepted
he: התקבלו

en: Days
he: ימים

en: Reference
he: רפרנס

en: Requirements
he: דרישות

en: Changed
he: השתנה

en: Standard
he: רגיל

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Complete
he: השלמה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: Form
he: טופס

en: Surname
he: שם משפחה

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Global
he: כללי

en: Blue
he: כחול

en: Group Type
he: סוג קבוצה

en: Available
he: זמין

en: Context
he: הקשר

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Print
he: הדפסה

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות

en: Embed
he: הטמעה

en: Bookings
he: הזמנות

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: More info
he: מידע נוסף

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Confirmed
he: מאושר

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Compact
he: קומפקטי

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Upcoming
he: ארועים קרובים

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Unit price
he: מחיר ליחידה

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Booking Settings
he: הגדרת הזמנות

en: - No value -
he: - ללא ערך -

en: Add @bundle
he: הוספת @bundle
