Content Access (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Advanced
ar: متقدم

en: access content
ar: يصل إلى المحتوى

en: published
ar: منشور

en: administer nodes
ar: يدير العقد

en: About
ar: حول

en: permissions
ar: تصاريح

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Default and custom settings
ar: الإعدادت الإفتراضية والمخصصة
