Content connected (2.1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: n/a
he: -ללא-

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Other
he: אחר

en: Not published
he: לא מפורסם

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות
