Content connected (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Published
it: Pubblicato

en: Other
it: Altro

en: Not published
it: Non pubblicato

en: About
it: Informazioni
