Content Editing Messages (8.x-1.10) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Error
az: Səhv

en: Create
az: Yaradıldı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Plain
az: Düz

en: Default language
az: Defolt dil

en: Info
az: Məlumat

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Display type
az: Ekran növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Text format
az: Mətn formatı

en: User permissions
az: İstifadəçi icazələri
