Content Editing Messages (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Top
ar: الأعلى

en: Error
ar: خطأ

en: Create
ar: أنشئ

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Custom
ar: مخصص

en: Warning
ar: تحذير

en: Plain
ar: عادي

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Info
ar: معلومات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Display type
ar: نوع العرض

en: Text format
ar: تنسيق النص

en: UUID
ar: المعرف UUID
