Content Export YAML (8.x-2.10) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: מצב

en: Actions
he: פעולות

en: Number
he: מספר

en: Import
he: יבוא

en: File name
he: שם קובץ

en: End
he: סוף

en: About
he: אודות

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.
