Content Export YAML (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Action
ca: Acció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat

en: End
ca: Final

en: About
ca: Detalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Completed @current of @total.
ca: S'han finalitzat @current d'un total de @total.

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
