Content Export YAML (8.x-2.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Action
ne: कारवाही

en: Label
ne: लेबल

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Bundle
ne: पोका
