Content hub tree (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: disabled
he: מושבת

en: Action
he: פעולה

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: About
he: אודות

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
he[0]: %action יושמה על פריט @count.
he[1]: %action יושמה על @count פריטים.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
he: אין לך הרשאות לביצוע %action על @entity_type_label %entity_label.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
he: לא נוצרו עדיין קישורי תפריט. <a href=":url">יצירת קישור</a>.

en: Apply to selected items
he: יישום על הפריטים שנבחרו
