Content Insights Report (1.0.8) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Reset
he: איתחול

en: Field
he: שדה

en: Updated
he: עודכן

en: Total
he: סך הכל

en: Created
he: נוצר

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Revisions
he: גרסאות

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Total:
he: סה"כ:

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: About
he: אודות

en: Direction
he: כיוון

en: - Any -
he: - הכל -
