Content locking (anti-concurrent editing) (8.x-1.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Types
ne: प्रकार

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्
