Content locking (anti-concurrent editing) (8.x-2.3) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Types
gu: પ્રકાર

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: General
gu: સામાન્ય

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
