Content locking (anti-concurrent editing) (8.x-2.3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
