Content Moderation Notifications (8.x-3.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Text format
ur: متن کی آرائش
