Content Moderation Notifications (8.x-3.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Roles
lt: Rolės

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Text format
lt: Teksto formatas
