Content Moderation Notifications (8.x-3.0-rc2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Roles
ar: الأدوار

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Text format
ar: تنسيق النص

en: Content moderation states
ar: حالات منظم المحتوى

en: UUID
ar: المعرف UUID
