Content Moderation Notifications (8.x-3.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Roles
ne: भूमिका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
