Content Moderation Notifications (8.x-3.7) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Save
az: Saxla

en: Roles
az: Rollar

en: Default language
az: Defolt dil

en: Workflow
az: İş axını

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Emails
az: E-poçtlar

en: Content moderation
az: Məzmun moderasiyası
