Content Moderation Notifications (8.x-3.7) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: Roles
he: תפקידים

en: Notifications
he: הודעות

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Emails
he: אימיילים

en: notifications
he: התראות

en: Content moderation
he: ניהול תכנים
