Content notification (3.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Extend
ar: الوحدات

en: About
ar: حول

en: Workflow settings
ar: إعدادات سيرة العمل
