Content notification (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Days
it: Giorni

en: not available
it: non disponibile

en: About
it: Informazioni
