Content Planner (8.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (41 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: January
gu: જાન્યુઆરી

en: February
gu: ફેબ્રુઆરી

en: March
gu: માર્ચ

en: April
gu: એપ્રિલ

en: May
gu: મે

en: June
gu: જૂન

en: July
gu: જુલાઈ

en: August
gu: ઓગસ્ટ

en: September
gu: સપ્ટેમ્બર

en: October
gu: ઓક્ટોબર

en: November
gu: નવેમ્બર

en: December
gu: ડિસેમ્બર

en: Color
gu: રંગ

en: Jan
gu: જાન્યુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
