Content Planner (8.x-1.0-beta6) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Color
ur: رنگ
