Content Planner (8.x-1.0-beta9) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: States
az: Dövlətlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Color
az: Rəng

en: Filters
az: Filtrlər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Jan
az: Yanvar

en: Feb
az: Fevral

en: Mar
az: Mart

en: Apr
az: Aprel

en: Jun
az: Iyun

en: Jul
az: Iyul

en: Aug
az: Avqust

en: Oct
az: Oktyabr

en: Nov
az: Noyabr

en: Dec
az: Dekabr

en: Workflow
az: İş axını

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Configure Block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
