Content Reporting (1.1.0-beta11) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Views
uk: Види

en: Custom
uk: Власний

en: Filter
uk: Фільтр

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Clicks
uk: Переходи

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Track content
uk: Відстеження матеріалів
