Content Reporting (1.1.0-beta12) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Views
hu: Nézetek

en: User
hu: Felhasználó

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filter
hu: Szűrő

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Track content
hu: Tartalmak követése
