Content Reporting (1.1.0-beta6) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Views
ar: الرؤى

en: Custom
ar: مخصص

en: Filter
ar: انتقاء

en: Clicks
ar: النقرات

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Track content
ar: تتبع المحتوى
