Content Synchronization (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Archive
az: Arxiv

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Active
az: Aktiv

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Hostname
az: Host adı

en: Location
az: Məkan

en: Severity
az: Ciddilik

en: Count
az: Say

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Alias
az: Ləqəb

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Uses
az: İstifadə edir

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Filter log messages
az: Günlük mesajlarını süzün

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.

en: The directory %directory is not writable.
az: Kataloq %directory yazmaq mümkün deyil.

en: Status message
az: Status mesajı
