Content Synchronization (8.x-2.1) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: User
te: వాడుకరి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Count
te: లెక్క

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
