Content Synchronizer (8.x-1.1-beta5) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: title
id: judul

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Archive
id: Arsip

en: View
id: Lihat

en: type
id: tipe

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Changed
id: Berubah

en: Publishing status
id: Status penerbitan

en: A Gettext Portable Object file.
id: Berkas Objek Gettext Portable.
