Content Synchronizer (8.x-1.11) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: title
fr: titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Archive
fr: Archiver

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: status
fr: statut

en: Error
fr: Erreur

en: Created
fr: Créé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: id
fr: identifiant (id)

en: Changed
fr: Modifié

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: A Gettext Portable Object file.
fr: Un fichier Gettext Portable Object

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
