Content Synchronizer (8.x-1.14) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Archive
he: ארכיון

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: type
he: סוג

en: status
he: מצב

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Changed
he: השתנה

en: Publishing status
he: מפורסם

en: A Gettext Portable Object file.
he: קובץ מסוג Gettext Portable Object
