Content Synchronizer (8.x-1.16) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Archive
lt: Archyvas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: type
lt: tipas

en: status
lt: būsena

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Changed
lt: Pakeista
