Content Synchronizer (8.x-1.8) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: type
hy: տեսակ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ
