Content Synchronizer (8.x-2.3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: title
ro: titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Archive
ro: Arhivă

en: View
ro: Afişează

en: Updated
ro: Actualizat

en: type
ro: tip

en: status
ro: stare

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: A Gettext Portable Object file.
ro: Un fișier Gettext Portable Object.

en: Exported
ro: Exportate
