Content Synchronizer (8.x-2.4) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: title
hu: cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Archive
hu: Archiválás

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: type
hu: típus

en: status
hu: állapot

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: operations
hu: műveletek

en: Changed
hu: Módosítva

en: About
hu: Leírás

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Exports
hu: Exportál

en: A Gettext Portable Object file.
hu: Egy Gettext Portable Object fájl.

en: Exported
hu: Exportált

en: Imports
hu: Importok

en: View entity
hu: Entitás megtekintése

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Edit entity
hu: Entitás szerkesztése
