Content Translation Redirect (2.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Multilingual
az: Çoxdilli
